Senso-ludki - Oddział Warszawa Wola

Senso-ludki - Oddział Warszawa Wola
Żłobek Senso – ludki na Woli to placówka przeznaczona dla 45 dzieci. Posiadamy przestronne sale, specjalnie zaprojektowane łazienki dla najmłodszych oraz szatnię, w której mogą Państwo zostawić swoje wózki. Nasz personel to kochające ciocie, wykształceni pedagodzy i specjaliści. Każde dziecko przez cały okres trwania umowy objęte jest obserwacją : fizjoterapeuty, terapeuty SI oraz logopedy. Wszystkie osoby pracujące w naszym żłobku posiadają aktualne badania sanepidowskie, orzeczenie o niekaralności oraz kurs pierwszej pomocy.

Senso – ludki to żłobek o profilu sensoryczno – poznawczym. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło rozwijać się zgodnie ze swoim rytmem. Senso – ludki powstały z miłości do dzieci i radości obserwowania ich rozwoju. W naszej pracy pamiętamy, że każde dziecko jest inne i wyjątkowe.

Żłobek Senso – ludki to żłobek, który powstał przy Wyższej Szkole Rehabilitacji. Wyższa Szkoła Rehabilitacji to Uczelnia, która powstała w 2007 roku. Jest to wyższa uczelnia specjalistyczna, nauczamy szeroko pojętej rehabilitacji, ratownictwa medycznego, dietetyki oraz psychologii.

Dyrektorzy:

Senso-ludki - Oddział Warszawa Wola

Gabriela Nowińska

Żaneta Mróz

Senso-ludki - Oddział Warszawa Wola

Anna Antoniszyn 

Pracownicy

Wszyscy nasi pracownicy posiadają książeczkę sanepidowską oraz aktualny kurs pierwszej pomocy dzieciom. Osoby, które zatrudniamy to cudowne ciocie, z ogromnym sercem dla dzieci, pokładami cierpliwości i szacunku dla innych.

Stale się szkolimy i szukamy nowych i ciekawych rozwiązań w pracy z maluszkami.

Terapauta SI

  • mgr Dorota Stępień

Instruktor Gimnastyki korekcyjnej, Fizjoterapeuta

  • mgr Ewa Włostowska

Dietetyk

  • mgr Milena Nosek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dietetyk Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Polskiego Baletu Narodowego, ekspert w dziedzinie żywienia, wykładowca Wyższej Szkoły Rehabilitacji – Katedra Dietetyki. Prowadzi warsztaty w zakresie zdrowego stylu życia, w tym odżywiania się.

Logopeda

  • Katarzyna Sudoł

Pielęgniarka

  • Jolanta Rybarczyk

Galeria