Senso-ludki - Oddział Warszawa Bemowo

Senso-ludki - Oddział Warszawa Bemowo
Senso – ludki na Bemowie to odział żłobka, w którym sprawowana jest opieka dzienna nad dziećmi w wieku 12 miesięcy do 3 maksymalnie 4 lata. Posiadamy 4 sale, w których przebywać będzie 32 dzieci.

Nasz personel to kochające ciocie, wykształceni pedagodzy i specjaliści. Każde dziecko przez cały okres trwania umowy objęte jest obserwacją : fizjoterapeuty, terapeuty SI oraz logopedy. Wszystkie osoby pracujące w naszym żłobku posiadają aktualne badania sanepidowskie, orzeczenie o niekaralności oraz kurs pierwszej pomocy.

Senso – ludki to żłobek o profilu sensoryczno – poznawczym. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło rozwijać się zgodnie ze swoim rytmem. Senso – ludki powstały z miłości do dzieci i radości obserwowania ich rozwoju. W naszej pracy pamiętamy, że każde dziecko jest inne i wyjątkowe.

Żłobek Senso – ludki to żłobek, który powstał przy Wyższej Szkole Rehabilitacji. Wyższa Szkoła Rehabilitacji to Uczelnia, która powstała w 2007 roku. Jest to wyższa uczelnia specjalistyczna, nauczamy szeroko pojętej rehabilitacji, ratownictwa medycznego, dietetyki oraz psychologii.

Dyrektor

Żaneta Mróz

Galeria