Senso-ludki - Oddział Warszawa Bemowo

Senso-ludki - Oddział Warszawa Bemowo
Senso – ludki na Bemowie to odział żłobka, w którym sprawowana jest opieka dzienna nad dziećmi w wieku 12 miesięcy do 3 maksymalnie 4 lata. Posiadamy 4 sale, w których przebywać będzie 32 dzieci.

Nasz personel to kochające ciocie, wykształceni pedagodzy i specjaliści. Każde dziecko przez cały okres trwania umowy objęte jest obserwacją : fizjoterapeuty, terapeuty SI oraz logopedy. Wszystkie osoby pracujące w naszym żłobku posiadają aktualne badania sanepidowskie, orzeczenie o niekaralności oraz kurs pierwszej pomocy.

Senso – ludki to żłobek o profilu sensoryczno – poznawczym. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło rozwijać się zgodnie ze swoim rytmem. Senso – ludki powstały z miłości do dzieci i radości obserwowania ich rozwoju. W naszej pracy pamiętamy, że każde dziecko jest inne i wyjątkowe.

Żłobek Senso – ludki to żłobek, który powstał przy Wyższej Szkole Rehabilitacji. Wyższa Szkoła Rehabilitacji to Uczelnia, która powstała w 2007 roku. Jest to wyższa uczelnia specjalistyczna, nauczamy szeroko pojętej rehabilitacji, ratownictwa medycznego, dietetyki oraz psychologii.

Dyrektor

Żaneta Mróz

Pracownicy

Wszyscy nasi pracownicy posiadają książeczkę sanepidowską oraz aktualny kurs pierwszej pomocy dzieciom. Osoby, które zatrudniamy to cudowne ciocie, z ogromnym sercem dla dzieci, pokładami cierpliwości i szacunku dla innych.

Stale się szkolimy i szukamy nowych i ciekawych rozwiązań w pracy z maluszkami.

Terapauta SI

  • mgr Jolanta Kawalerowicz

Instruktor Gimnastyki korekcyjnej, Fizjoterapeuta

  • mgr Ewa Włostowska

Dietetyk

  • mgr Milena Nosek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dietetyk Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Polskiego Baletu Narodowego, ekspert w dziedzinie żywienia, wykładowca Wyższej Szkoły Rehabilitacji – Katedra Dietetyki. Prowadzi warsztaty w zakresie zdrowego stylu życia, w tym odżywiania się.

Logopeda

  • Katarzyna Sudoł

Pielęgniarka

  • Jolanta Rybarczyk

Galeria